počítadlo prístupov
online: 3
dnes: 104
týždeň: 303
celkom: 617192

MOŽNOSTI SPÔSOBU PLATBY

AKO NAŠI ZÁKAZNÍCI MÁTE K DISPOZÍCII TIETO SPÔSOBY PLATBY:

Pri prevratí tovaru /osobný odber/

V predajni - pri osobnom vyzdvihnutí - môžete tovar uhradiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Vopred sa prosím informujte o pripravenosti vášho tovaru. Vo chvíli, keď bude vaša zásielka pripravená na vyzdvihnutie, vám zašleme informatívny email.


Pri prevratí tovaru /na dobierku/

Za tovar zaplatíte pri preberaní tovaru poštovému doručovateľovi. Táto služba je spoplatnená sumou 2,00 €. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky.


Platba prevodom /platba predom/

Ak si zvolíte platbu bankovým prevodom, automaticky vám na e-mail pošleme zálohovú faktúru. Po pripísaní platby na náš účet na ten istý e-mail obdržíte daňový doklad.

Pri platbe prevodom vopred:

  • môže byť termín dodania ovplyvnený termínom uhradenia platby
  • je nutné, aby bola čiastka pripísaná na náš účet najneskôr do piatich pracovných dní po potvrdení objednávky; v opačnom prípade je možné považovať objednávku za zrušenú.

PLATOBNÉ ÚDAJE:

Československá obchodná banka a.s.

IBAN: SK05 7500 0000 0040 2144 2252

SWIFT: CEKOSKBX


Splátky

Nemáte pohromade dostatok finančných prostriedkov alebo len dávate prednosť splácaniu malých čiastok pred zaplatením jednej veľkej sumy? Využite výhodné splátkové programy splátkovej spoločnosti.

Po dokončení objednávky a výberu spôsobu platby na splátky, vo formulári, ktorý sa pred vami objaví, vyplňte všetky informácie o vašej osobe, trvalom bydlisku, zamestnávateľovi a pod., ktoré požaduje splátková spoločnosť pre úspešné vybavenie úveru.

Všetky údaje sú považované za prísne dôverné, zadávate ich priamo na stránkach splátkovej spoločnosti. Bezprostredne po vyplnení a odoslaní formulára obdržíte informáciu o predbežnom schválení či zamietnutí. V niektorých prípadoch je žiadosť ešte ďalej spracovávaná a predaná k ďalšiemu posúdeniu. O jeho výsledku vás informujeme, čo najskôr ako je možné cez e-mail.

 

X

Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte.  Ďalšie informácie