počítadlo prístupov
online: 3
dnes: 109
týždeň: 308
celkom: 617197

O NÁS

DREVOOBRÁBACIE STROJE ☺ KOVOOBRÁBACIE STROJE 
MANIPULAČNÁ TECHNIKA ☺ OPRACOVANIE PLECHU ☺ NÁSTROJE
VYBAVENIE DIELNE ☺ ZVÁRACIA TECHNIKA ☺ DIELŇA a ZÁHRADA

 

They have a bidding system, which means that you can choose your writer and get bids from different authors. The bidding system іs great, and it also means that you can really know the quality of a paper you’ll get. The company https://trusted-essayreviews.com/best-plagiarism-checker-review/ doesn’t have a system іn place to control whо bids on your project, and that means that the bids could be really low or high.

NAŠA SPOLOČNOSŤ VZNIKLA V ROKU 1997 V BANSKEJ BYSTRICI A ZAOBERÁ SA PREVAŽNE OBCHODNOU ČINNOSTOU.

HLAVNOU NÁPLŇOU JE PREDAJ DREVOOBRÁBACÍCH STROJOV, KOVOOBRÁBACÍCH STROJOV, STROJOV NA OBRÁBANIE PLECHU, MANIPULAČNEJ TECHNIKY PROFESIONÁLNEHO RUČNÉHO A PNEUMATICKÉHO NÁRADIA, SPOJOVACIEHO MATERIÁLU, KOMPRESOROV, ARMATÚRY, BRÚSNYCH MATERIÁLOV A NÁHRADNÝCH DIELOV NA RÔZNE TYPY STOJOV.

ZAOBERÁME SA PREDAJOM A DISTRIBÚCIOU KVALITNÝCH STROJOV A NÁRADIA URČENÉHO HLAVNE DO PRIEMYSELNÝCH PREVÁDZOK A PRE PROFESIONÁLNYCH REMESELNÍKOV, ALE AJ PRE DOMÁCE DIELNE. NAŠIM CIEĽOM  JE SPOKOJNÝ ZÁKAZNÍK, KTORÉMU PODRIAĎUJEME VŠETKO NAŠE ÚSILIE A SCHOPNOSTI.

K NAŠIM PRIORITÁM PATRÍ VYSOKÁ KVALITA, DOKONALÝ ZÁRUČNÝ AJ POZÁRUČNÝ SERVIS, FLEXIBILITA, BEZKONKURENČNÉ CENY A RÝCHLOSŤ DODÁVKY.

 


STROJE Slovensko s.r.o.

ZVOLENSKÁ CESTA 191 - PRI IHRISKU KREMNIČKA

974 05 BANSKÁ BYSTRICA

TEL./FAX: 048/4133184

E-MAIL: stroje@strojeslovensko.sk

X

Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte.  Ďalšie informácie